Anaxo Resort, Stoupa, Peloponnesos, Griekenland

20 Januari 2017 -
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vakantieplaats.ub/app/pages/advertentie.php on line 107

€ 140.00

Anaxo Resort, Stoupa
Op slechts 45 km van Kalamata en 1 km van het Pantazi-strand vindt u het Anaxo Resort. Anaxo Resort is een exclusief vakantieverblijf in de Mani, vlakbij Stoupa en biedt vrij uitzicht op de Golf van Messinië.
Wanneer u liefhebber van luxe, rust en ontspanning bent zult u hier een geweldige vakantie beleven.
De gebouwen van het hotel in Rigglia zijn gebouwd met de kenmerken van de lokale architectuur: indrukwekkend natuursteen en pannendaken.
Het traditioneel vormgegeven complex bestaat uit 2 gebouwen met goed uitgeruste kamers met zicht op het zwembad.
Royale, luxe kamers voor 2-3 personen

De kamers van Anaxo Resort zijn stijlvol, luxe en ruim ingericht (40m2) in aardetinten en geschikt voor 2-3 personen. De kamers zijn voorzien van keuken, Wi-Fi, airco en TV. De stenen bogen van de balkons zorgen voor een bijzondere sfeer en nodigt u uit om te genieten van het prachtige uitzicht op de baai van Messinia.
De Superior Kamers zijn bijzonder aantrekkelijk met het uitzicht op zee. Het houten plafond geeft de kamer een extra dimensie. Ook deze kamers zijn ingericht voor 2-3 personen.
Suite Salvia
De suite is geschikt voor 2-6 personen en heeft een comfortabele woonkamer met open haard, 2 slaapkamers, badkamer, keuken, telefoon, Wi-Fi, DVD-speler, TV en 2 terrassen.

• Kamers voor 2 tot 3 personen
• Inclusief ontbijt
• Zwembad met zonnebedden
• Poolbar
• Dagelijkse schoonmaak
• Bij Stoupa

Stoupa en Rigglia
Anaxo Resort ligt in Rigglia, wat vlakbij het heerlijke strandplaatsje Stoupa ligt. Authentiek Grieks en gemoedelijk is Stoupa. Aan de boulevard van Stoupa gebeurt het allemaal: een mooi zandstrand, vele tavernes, terrasjes en barretjes. Hier vindt u een al gezelligheid, sfeer en genieten van eten en drinken.
Het mooie Kalogria-strand ligt enkele honderden meters van Stoupa, met ook daar alles wat u nodig heeft voor een heerlijke stranddag.
Vanuit Rigglia kunt u erop uit de Mani in, andere dorpjes als Agios Nikolaos en Kardamili bezoeken of wandeltochten maken.

LET OP !!!!
De huurprijs is afhankelijk van het het seizoen en de periode. Wanneer u klikt op de door u gewenste aankomstdag, komt onder de kalender een overzicht van beschikbare periodes met bijbehorende prijzen.

U kunt een periode uitkiezen en doorklikken om de exacte huurprijs te berekenen. Pas daarna kiest u of u wilt reserveren of een optie wilt nemen.


www.enjoying-greece.com
schwartevakantiehuizenverhuur@ziggo.nl

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vakantieplaats.ub/app/pages/advertentie.php on line 180

 

Aanwezig in verblijf
Televisie
WiFi
Zwembad

Ligging
Aan zee

Type
Appartement

Soort
Te huur

Regio
Peloponnesos

Aantal personen
Maximaal: 2